الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت جهشی به سوی عدالت است

کمال سجادی، سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‎وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به فراخوان رهبر معظم انقلاب در خصوص الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت گفت: پیش‌نویسی که از سوی رهبر معظم انقلاب طرح شده؛ بسیار مهم بوده و همیشه رهبری نظام پیشتاز آینده نگری‌ها بوده‌اند.

وی ادامه داد: تا این لحظه نقش اساتید و نخبگان و کارشناسان در برنامه ریزی و امور اجتماعی و سیاسی به حد کافی مورد توجه قرار نگرفته  بود و در واقع در این فراخوان موجب شد تا اساتید حوزه و دانشگاه نظراتشان را اعلام کنند چرا که نظرات مهم و جدی وجود داشته که می‌تواند به شرایط  آینده کشور کمک کند.

فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت ناظر بر پنجاه سال آینده است، تصریح کرد: نخبگان و اساتید کمک شایانی به پربارتر شدن  این پیش نویس در مسائل مختلف نظیر جامع شناسی، روان شناسی، جهان‌بینی، اقتصادی و همه مبانی عملی و نظری مطرح شده در این الگو خواهند داشت چراکه مسائل جدیدی در این پیش نویس مطرح شده که حاکی از این است که رهبری نظام در حال  مطرح کردن افکار نو هستند که می‌تواند بسیار موثر واقع شود.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به مطرح شدن وجود بن بست در کشور از سوی برخی از اصلاح طلبان اظهارکرد: مشکل تحریم و مسائل اقتصادی همیشه وجود داشته، اما به معنای واقعی بن بست در کشور وجود ندارد؛ چرا که کشورمان مستعد به لحاظ منابع طبیعی و نیروی انساتی است، هرچند سوءمدیریت‌ها هم وجود دارد.

سجادی در پایان خاطر نشان کرد: ذهن خلاق وهوشمند اساتید و جوانان ما بزرگترین سرمایه برای نظام ما محسوب شده و این مشکلات به معنای بن بست نیست. با برنامه‌ریزی کارآمد تمام مشکلات حل خواهد شد و این الگو پتانسیل جهش کشور به سمت عدالت را دارد.

شایان ذکر است؛ الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت چشم انداز پنجاه سال آینده ایران در افق ۱۴۴۴ خواهد بود که رهبر معظم انقلاب فراخوانی را به این منظور برای دریافت پیشنهادات نخبگان و اساتید و مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز کشور انجام دادند.

منبع خبر:

https://www.yjc.ir/fa/news/6700690/%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA-%D8%AC%D9%87%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%DB%8C-%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA